İşitme Cihazı Fiyatları Ankara | Ankara İşitme Cihazı Merkezi - Digitone

İşitme Cihazı Fiyatları Ankara


İşitme cihazı fiyatları birçok faktöre bağlıdır. İşitme cihazının fiyatını belirleyen en önemli faktörler işitme cihazının teknik özellikleri ve kişilerin işitme cihazından beklentileri olarak sıralanabilir. Ek olarak, işitme cihazının görünümü, kullanıcının işitme cihazı seçiminde belirleyici faktördür. Bu nedenle her kullanıcının farklı ihtiyaçları olduğu için seçeceği işitme cihazı da farklıdır ve işitme cihazlarının fiyatları fonksiyonlarına göre değişiklik gösterir. Yüksek işitme kaybı olan kişiler ve düşük işitme kaybı olan kişiler aynı ekipmanı kullanamayacağından, ortak bir ekipman fiyatı belirlemek mümkün olmamaktadır. Bir işitme cihazının fiyatını doğru bir şekilde belirleyebilmek için önce kullanıcıya işitme testi yapılmalı, ardından işitme sağlığı uzmanı tarafından değerlendirmelidir. Sonuç olarak bir kişinin işitme kaybını karşılayabilecek ekipman segmentini ve fiyatını belirlemek mümkündür. İşitme cihazı fiyatı, işitme testleri yapılmadan ve uzman kontrolü olmadan sağlıklı sonuçlar vermeyecektir.

 

İşitme Cihazı Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Günümüzde gelişmiş işitme cihazları, gün boyu yanınızda taşıyabileceğiniz mikro bilgisayarlar gibidir. Sadece sesi yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda sesi daha net hale getirir, ve böylelikle hiçbir sesi kaçırmazsınız. Ayrıca çeşitli cihazlardan gelen sesi doğrudan işitme cihazına aktarabilir ve birçok Bluetooth özelliğine sahip olabilirsiniz ve hatta daha iyi özelleştirme ve kontrol için uygulamanın uzaktan ince ayarını talep edebilirsiniz. Düşük fiyatlı işitme cihazlarının bu akıllı özelliklere sahip olma ihtimali düşüktür. Fiyat düştükçe performans seviyesi ve gelişmiş özelliklerin sayısı da düşecektir. İşitme cihazları diğer sağlık ekipmanlarına göre daha sık kullanılır ve daha uzun süre dayanıklı olması için tasarlanmıştır. Bu nedenle işitme cihazının kalitesi ve dayanıklılığı kullanıcıların yaşam kalitesini iyileştirmede önemli bir rol oynar. 

 

İşitme Cihazı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşitme cihazlarının seçimi ve kurulumu, iyi eğitimli işitme uzmanlarının kapsamlı hizmetler sunmasını gerektirir ve bu hizmetler genellikle işitme cihazlarının maliyetine dahildir. İşitme sağlığı uzmanınız, doğru işitme cihazını seçmenize yardımcı olmak için -Ücretsiz İşitme Testi- gerçekleştirecek, ardından size uygun işitme cihazını ayarlayıp programlayacaktır. Çünkü her işitme kaybı durumu kişiye göre değişiklik göstermektedir. Cihazı kullanmaya devam ettiğiniz sürece belirli periyodlarda temizlik ve bakım için bir işitme uzmanına başvurmanız gerekmektedir. Bu ziyaretler sırasında, işitme cihazınızın ayarlamalarını da yaptırabilirsiniz. İşitme cihazının doğru ayarlanması, kullanılması ve bakımı işitme memnuniyetinizi etkileyen faktörlerdir.

 

İşitme cihazı almaya karar verdiğinizde ekipmanın fiyat ve performans oranına dikkat edilmelidir. İşitme cihazlarının fiyatını etkileyen ana faktörler, teknik ekipmanın kalitesi ve geliştirilen yeni teknoloji ile uyumluluğudur. Dikkate alınması gereken bir diğer konu ise farklı tip ve derecelerde işitme kaybı için önerilen ekipmanların farklı olabileceğidir. Bu nedenle işitme cihazı fiyatları tercih edeceğiniz ürüne göre değişiklik göstermektedir.Kategori Adı Ayrıntılar
Rexton İşitme Cihazları
Helix Işitme Cihazları
Resound Işitme Cihazları
Interton Işitme Cihazları
Anaton Işitme Cihazları
İşitme Cihazı Temizlik Setleri
Işitme Aksesuarları

İşitme cihazı markaları arasında farklılıklar olsa da, tüm büyük markalar yüksek düzeyde kalite ve performans sunar. Digitone, yalnızca zorlu dinleme koşullarında kalite, dijital işleme, güvenilirlik ve performans açısından kanıtlanmış en iyi işitme cihazı markaları ile çalışır. İşitme cihazı bulmanın ne kadar zor olabileceğini biliyoruz, özellikle de hiç işitme cihazı takmadıysanız veya hatta sahipseniz ve yükseltmeyi düşünüyorsanız bile. Bu yolculuğa çıkmadan önce işitme kaybını, yerel odyologunuzu, işitme bakım servislerini, mevcut farklı işitme cihazlarını araştırmak ve sektördeki işitme cihazı markalarını tanımak için biraz zaman ayırmanız önemlidir. Digitone olarak işitme cihazları konusunda size en iyi hizmeti ve çözümleri sunmaya hazırız.
İşitme Cihazı Seçimi ve Satışı

Ankara Mithatpaşa, Ankara Batıkent ve Samsun Atakum şubelerimizde tam donanımlı işitme kaybı ölçüm cihazlarımız ile, uzman odyolog hekim ve odyometris kadromuzla ihtiyacınıza uygun işitme cihazlarını, uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ile ihtiyacınıza en uygun işitme cihazı modelleri Digiton işitme cihazı şubelerimizde.


Ücretsiz İşitme Testi

  • Hastalarımıza kameralı otoskopik muayene yapıyoruz.
  • Kliniklerimizdeki hastane ortamında, tam donanımlı ses kabinlerimiz mevcuttur.
  • Tam teşekküllü odyometri - timpanometri işitme testleri yapıyoruz.
  • Tüm testlerde hasta konforu ilkemizdir.

Evinizde Cihaz Testi

  • Kliniklerimizde cihazlarlar yapılan otoskopik muayene testini ev ortamınızda yapıyoruz.
  • Kliniklerimizde cihazlarlar yapılan odyolojik muayene testini ev ortamınızda yapıyoruz.
  • İşitme kayıp seviyesine uygun cihazlar önerip, bu cihazların denemesini evinizde yapıyoruz.
  • Hasta şikayetlerine göre yapılan cihaz fitting ayarlarını evinizde yapıyoruz.Blog Adı Ayrıntılar
İşitme Testi Nasıl Yapılır?
İşitme Cihazları Ile Ilgili Bilmeniz Gerekenler
İşitme Testine İhtiyacınız Var Mı?
Yetişkinler Için İşitme Testi
Doğru İşitme Cihazı Nasıl Seçilir?
Kulak Çınlaması (Tinnitus)
İşitme Cihazı Fiyatları Ankara
İşitme Cihazları Ankara
İşitme Cihazı Servisi Ankara
Neden Çift Cihaz Kullanmalıyız ?
En İyi İşitme Cihazı Markası Hangisidir?
İşitme Cihazı Teknolojileri
İşitme Cihazım Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?
Çift Taraflı İşitme Cihazı Kullanmanın Önemi
Duyuyorum Ama Anlayamıyorum
En Uygun İşitme Cihazı
En Kaliteli İşitme Cihazı


anaton
helix
resound
interton
Rexton


SİZİ ARAYALIM !
KVK Aydinlatma Metni


© 2022 Digitone İşitme
Tüm hakları saklıdır.
Ankara İşitme Cihazı Merkezi - Digitone