En Kaliteli İşitme Cihazı | Ankara İşitme Cihazı Merkezi - Digitone

En Kaliteli İşitme Cihazı


EN KALİTELİ İŞİTME CİHAZI

 

 Dünyada işitme cihazı üreticisi olan birçok ülke bulunmaktadır. Başta Almanya ve Danimarka olmak üzere dünyada kabul görmüş işitme cihazı markaları genellikle Avrupa menşeilidir. Peki hangi ülkenin işitme cihazı daha iyidir? Hangi işitme cihazı markası en iyisidir? En kaliteli işitme cihazı markası hangisidir?

 

 Her işitme cihazı markası, modellerini kendi içinde segmentlere ayırır. Temelde üç ana segment bulunmaktadır. Bunlar giriş segmenti, orta segment ve üst segmenttir. Markadan markaya ufak değişiklikler göstermesine karşın segment arttıkça genellikle bluetooth, sarj edilebilirlik gibi özelliklerin geldiğini ve kanal-bant sayısında artış olduğunu görmekteyiz. Peki bluetooth özelliğine ihtiyacım var mı? Sarjlı cihaz mı daha iyi pilli cihaz mı? Kanal-bant sayısı arttıkça ne oluyor? Kanal-bant sayısının artmasının bana ne faydası var?

 

 Bluetooth ile ses aktarım teknolojisi ‘’ Duyuyorum ama anlayamıyorum.’’  şikâyeti olan hastalarda oldukça yararlı bir özelliktir. Cihazın pilli mi şarjlı mı olması gerektiği ise cihazın performansından bağımsız olarak tamamen hastanın yaşam biçimi ve cihazını nasıl kullanmak istediğiyle alakalı bir durumdur. Kanal-bant sayısına gelecek olursak. A markasının 16 kanallı işitme cihazı ile B markasının 16 kanallı ya da 24 kanallı ya da 36 kanallı işitme cihazını kıyaslamak doğru değildir. Her markanın kendine özgü programlama tekniği ve algoritması vardır. A markası kanal sayılarını alt segmentten, üst segmente doğru 4, 8, 16, 24, 48 olarak belirlerken B markası 6,16,24,36,49 olarak belirleyebilmektedir. Cihazın kalitesine etki eden unsurlardan biri olan kanal-bant sayısı markalar arası kıyaslama ve doğrudan kalite belirleme noktasında tek başına yetersiz bir ölçüttür.

 

 Bütün bu bilgiler ışığında bilmenizi isterim ki önemli olan işitme cihazının A ya da B markasından olması, şarjlı olması veya 64 kanallı olması değildir. Çünkü bu özelliklerden hiç birisi tek başına yeterli değildir. Önemli olan satış sonrası hizmeti üst düzeyde tutan, hasta memnuniyetini kendine düstur edinmiş, dünya markaları ve ehil uzmanlar ile çalışan bir firma ile yola çıkmaktır.  

 

 Digitone İşitme Cihazlarında uzmanlarımız hastamızın özel hayatı, akademik hayatı, işitme ve anlama kaybının derecesi, dış kulak yolunun durumu gibi birçok etmeni göz önünde bulundurarak hastalarımıza ihtiyacı olan desteği eksiksiz bir şekilde sunarlar. İşitme cihazlarımızın özellikleri hakkında detaylı bilgi almak ve size en yakın şubemizde otoskopik kulak muayenesi, detaylı işitme testi ve işitme cihazı denemesi hizmetlerimizi tamamen ücretsiz bir şekilde alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 Kategori Adı Ayrıntılar
Rexton İşitme Cihazları
Helix Işitme Cihazları
Resound Işitme Cihazları
Interton Işitme Cihazları
Anaton Işitme Cihazları
İşitme Cihazı Temizlik Setleri
Işitme Aksesuarları

İşitme cihazı markaları arasında farklılıklar olsa da, tüm büyük markalar yüksek düzeyde kalite ve performans sunar. Digitone, yalnızca zorlu dinleme koşullarında kalite, dijital işleme, güvenilirlik ve performans açısından kanıtlanmış en iyi işitme cihazı markaları ile çalışır. İşitme cihazı bulmanın ne kadar zor olabileceğini biliyoruz, özellikle de hiç işitme cihazı takmadıysanız veya hatta sahipseniz ve yükseltmeyi düşünüyorsanız bile. Bu yolculuğa çıkmadan önce işitme kaybını, yerel odyologunuzu, işitme bakım servislerini, mevcut farklı işitme cihazlarını araştırmak ve sektördeki işitme cihazı markalarını tanımak için biraz zaman ayırmanız önemlidir. Digitone olarak işitme cihazları konusunda size en iyi hizmeti ve çözümleri sunmaya hazırız.
İşitme Cihazı Seçimi ve Satışı

Ankara Mithatpaşa, Ankara Batıkent ve Samsun Atakum şubelerimizde tam donanımlı işitme kaybı ölçüm cihazlarımız ile, uzman odyolog hekim ve odyometris kadromuzla ihtiyacınıza uygun işitme cihazlarını, uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ile ihtiyacınıza en uygun işitme cihazı modelleri Digiton işitme cihazı şubelerimizde.


Ücretsiz İşitme Testi

  • Hastalarımıza kameralı otoskopik muayene yapıyoruz.
  • Kliniklerimizdeki hastane ortamında, tam donanımlı ses kabinlerimiz mevcuttur.
  • Tam teşekküllü odyometri - timpanometri işitme testleri yapıyoruz.
  • Tüm testlerde hasta konforu ilkemizdir.

Evinizde Cihaz Testi

  • Kliniklerimizde cihazlarlar yapılan otoskopik muayene testini ev ortamınızda yapıyoruz.
  • Kliniklerimizde cihazlarlar yapılan odyolojik muayene testini ev ortamınızda yapıyoruz.
  • İşitme kayıp seviyesine uygun cihazlar önerip, bu cihazların denemesini evinizde yapıyoruz.
  • Hasta şikayetlerine göre yapılan cihaz fitting ayarlarını evinizde yapıyoruz.Blog Adı Ayrıntılar
İşitme Testi Nasıl Yapılır?
İşitme Cihazları Ile Ilgili Bilmeniz Gerekenler
İşitme Testine İhtiyacınız Var Mı?
Yetişkinler Için İşitme Testi
Doğru İşitme Cihazı Nasıl Seçilir?
Kulak Çınlaması (Tinnitus)
İşitme Cihazı Fiyatları Ankara
İşitme Cihazları Ankara
İşitme Cihazı Servisi Ankara
Neden Çift Cihaz Kullanmalıyız ?
En İyi İşitme Cihazı Markası Hangisidir?
İşitme Cihazı Teknolojileri
İşitme Cihazım Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?
Çift Taraflı İşitme Cihazı Kullanmanın Önemi
Duyuyorum Ama Anlayamıyorum
En Uygun İşitme Cihazı
En Kaliteli İşitme Cihazı


anaton
helix
resound
interton
Rexton


SİZİ ARAYALIM !
KVK Aydinlatma Metni


© 2022 Digitone İşitme
Tüm hakları saklıdır.
Ankara İşitme Cihazı Merkezi - Digitone